| Zenbakiaren zenbakia | BUK7K29-100EX | fabrikatzailea | Nexperia |
|---|---|---|---|
| deskribapena | MOSFET 2N-CH 100V 29.5A LFPAK56 | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 69921 pcs | Datuen fitxa | BUK7K29-100EX.pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 4V @ 1mA | Hornitzaileen gailuen paketea | LFPAK56D |
| Series | - | Rds On (Max) @ Id, Vgs | 24.5 mOhm @ 10A, 10V |
| Energia - Max | 68W | Packaging | Original-Reel® |