BUK7K23-80EX
NexperiaNexperia
BUK7K23-80EX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BUK7K23-80EX
Fabrikatzaileak / Marka: Nexperia
Produktuaren Deskribapena MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D
Fitxak: BUK7K23-80EX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
BUK7K23-80EXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BUK7K23-80EX fabrikatzailea Nexperia
deskribapena MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 183172 pcs Datuen fitxa BUK7K23-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Hornitzaileen gailuen paketea LFPAK56D
Series Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 10A, 10V
Energia - Max 53W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua SOT-1205, 8-LFPAK56 Beste izenak 1727-7404-2
BUK7K23-80EX-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1542pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22.8nC @ 10V FET mota 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Standard Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 80V