20X-CBS-3.5X7.5X0.185
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20X-CBS-3.5X7.5X0.185
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20X-CBS-3.5X7.5X0.185--20X1135--
Fitxak: 20X-CBS-3.5X7.5X0.185.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20X-CBS-3.5X7.5X0.185ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20X-CBS-3.5X7.5X0.185 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20X-CBS-3.5X7.5X0.185--20X1135-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6590 pcs Datuen fitxa 20X-CBS-3.5X7.5X0.185.pdf
Zabalera - Orokorra 3.500" (88.90mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 7.500" (190.50mm)
Altuera - orokorra 0.185" (4.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount