20X-CBS-3.25X4.75X0.185
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20X-CBS-3.25X4.75X0.185
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20X-CBS-3.25X4.75X0.185--20X1265
Fitxak: 20X-CBS-3.25X4.75X0.185.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
  • Mezua
20X-CBS-3.25X4.75X0.185ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20X-CBS-3.25X4.75X0.185 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20X-CBS-3.25X4.75X0.185--20X1265 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 11066 pcs Datuen fitxa 20X-CBS-3.25X4.75X0.185.pdf
Zabalera - Orokorra 3.250" (82.55mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 4.750" (120.65mm)
Altuera - orokorra 0.185" (4.70mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount