20X-CBS-3.0X4.0X0.235
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20X-CBS-3.0X4.0X0.235
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20X-CBS-3.0X4.0X0.235--20X1255--
Fitxak: 20X-CBS-3.0X4.0X0.235.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
20X-CBS-3.0X4.0X0.235ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20X-CBS-3.0X4.0X0.235 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20X-CBS-3.0X4.0X0.235--20X1255-- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 15229 pcs Datuen fitxa 20X-CBS-3.0X4.0X0.235.pdf
Zabalera - Orokorra 3.000" (76.20mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 0.235" (5.97mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount