20X-CBS-3.0X4.0X0.485
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20X-CBS-3.0X4.0X0.485
Fabrikatzaileak / Marka: Leader Tech Inc.
Produktuaren Deskribapena 20X-CBS-3.0X4.0X0.485--20X618--C
Fitxak: 20X-CBS-3.0X4.0X0.485.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
20X-CBS-3.0X4.0X0.485ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20X-CBS-3.0X4.0X0.485 fabrikatzailea Leader Tech Inc.
deskribapena 20X-CBS-3.0X4.0X0.485--20X618--C Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 8732 pcs Datuen fitxa 20X-CBS-3.0X4.0X0.485.pdf
Zabalera - Orokorra 3.000" (76.20mm) Beltza Vent Holes in Pattern
Mota Shield, 2-Piece Series 20-CBS
Muntaketa mota Surface Mount Luzera - Oro har 4.000" (101.60mm)
Altuera - orokorra 0.485" (12.32mm) Deskribapen zehatza RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount