CRB.M12.GLL.C72GZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRB.M12.GLL.C72GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Fitxak: CRB.M12.GLL.C72GZ.pdf
  • Mezua
CRB.M12.GLL.C72GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRB.M12.GLL.C72GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5802 pcs Datuen fitxa CRB.M12.GLL.C72GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M12 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 12
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 7A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)