CRB.012.GLL.C72GZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRB.012.GLL.C72GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE RCPT 1FLUID+4LV SKT
Fitxak:
  • Mezua
CRB.012.GLL.C72GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRB.012.GLL.C72GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE RCPT 1FLUID+4LV SKT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4715 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series -
Packaging - Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 5 (4 + 1 Fluidic)
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Gray
Kable irekitzea 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)