CRB.M04.GLL.C52GZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRB.M04.GLL.C52GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Fitxak: CRB.M04.GLL.C52GZ.pdf
  • Mezua
CRB.M04.GLL.C52GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRB.M04.GLL.C52GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6399 pcs Datuen fitxa CRB.M04.GLL.C52GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M04 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 4
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 15A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Gray
Kable irekitzea 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)