CRB.M10.GLL.C92GZ
LEMOLEMO
LEMO
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRB.M10.GLL.C92GZ
Fabrikatzaileak / Marka: LEMO
Produktuaren Deskribapena CONN INLINE RCPT
Fitxak: CRB.M10.GLL.C92GZ.pdf
  • Mezua
CRB.M10.GLL.C92GZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRB.M10.GLL.C92GZ fabrikatzailea LEMO
deskribapena CONN INLINE RCPT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5362 pcs Datuen fitxa CRB.M10.GLL.C92GZ.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu M10 Shell Material Polysulfone (PSU)
Shell Amaitu - Series 2P
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 150°C Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Push-Pull, Detent Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
Uneko balorazioa 8A Harremanetarako materiala -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Gray
Kable irekitzea 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Backshell materiala, Plate Polysulfone (PSU)