TFZGTR15B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR15B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR15B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 15V 500MW TUMD2
Fitxak: TFZGTR15B.pdf
  • Mezua
TFZGTR15Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR15B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 15V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1043322 pcs Datuen fitxa TFZGTR15B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 15V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZGTR15B-ND
TFZGTR15BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 16 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 15V 500mW Surface Mount TUMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 11V