TFZGTR20B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR20B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR20B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2
Fitxak: TFZGTR20B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TFZGTR20Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR20B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 20V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177912 pcs Datuen fitxa TFZGTR20B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 20V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZGCT20BCT
TFZGCT20BCT-ND
TFZGTR20BCT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 28 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 20V 500mW Surface Mount TUMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 15V