TFZGTR27B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR27B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR27B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW TUMD2
Fitxak: TFZGTR27B.pdf
  • Mezua
TFZGTR27Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR27B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 27V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1121768 pcs Datuen fitxa TFZGTR27B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 27V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZGTR27B-ND
TFZGTR27BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 45 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 27V 500mW Surface Mount TUMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 21V