TFZGTR22B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR22B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR22B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 22V 500MW TUMD2
Fitxak: TFZGTR22B.pdf
  • Mezua
TFZGTR22Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR22B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 22V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1048671 pcs Datuen fitxa TFZGTR22B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 22V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZGTR22B-ND
TFZGTR22BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 30 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 22V 500mW Surface Mount TUMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 17V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TFZGTR3.3B
TFZGTR3.3B
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: DIODE ZENER 3.3V 500MW TUMD2
Stockean: 972252 pcs
Deskarga:
RFQ
TFZGTR2.2B
TFZGTR2.2B
deskribapena: DIODE ZENER 2.2V 500MW TUMD2