TFZGTR11B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR11B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR11B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 11V 500MW TUMD2
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
TFZGTR11Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR11B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 11V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1093559 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 11V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms
Deskribapen zehatza Zener Diode 11V 500mW Surface Mount TUMD2 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 8V