TFZGTR12B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TFZGTR12B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TFZGTR12B
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW TUMD2
Fitxak: TFZGTR12B.pdf
  • Mezua
TFZGTR12Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TFZGTR12B fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena DIODE ZENER 12V 500MW TUMD2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1217759 pcs Datuen fitxa TFZGTR12B.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 12V tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea TUMD2 Series -
Energia - Max 500mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD, Flat Lead Beste izenak TFZGTR12B-ND
TFZGTR12BTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount
Inpedantzia (Max) (Zzt) 12 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 12V 500mW Surface Mount TUMD2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 200nA @ 9V