R6015ENZC8
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ENZC8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R6015ENZC8
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A TO3PF
Fitxak: R6015ENZC8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
R6015ENZC8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R6015ENZC8 fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A TO3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21127 pcs Datuen fitxa R6015ENZC8.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 6.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 120W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3P-3 Full Pack Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 910pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 15A (Tc) 120W (Tc) Through Hole TO-3PF
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)