R6015ANX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ANX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R6015ANX
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A TO-220FM
Fitxak: R6015ANX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
R6015ANXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R6015ANX fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 600V 15A TO-220FM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13195 pcs Datuen fitxa R6015ANX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FM
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 50W (Tc) Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 15A (Ta) 50W (Tc) Through Hole TO-220FM
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Ta)