R6015ANJTL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015ANJTL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R6015ANJTL
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
R6015ANJTLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R6015ANJTL fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32034 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Hornitzaileen gailuen paketea LPTS Series -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 7.5A, 10V Power Dissipation (Max) 100W (Tc)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 15A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount LPTS
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)