R6015KNX
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
R6015KNX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R6015KNX
Fabrikatzaileak / Marka: LAPIS Semiconductor
Produktuaren Deskribapena NCH 600V 15A POWER MOSFET
Fitxak: R6015KNX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
R6015KNXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R6015KNX fabrikatzailea LAPIS Semiconductor
deskribapena NCH 600V 15A POWER MOSFET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46116 pcs Datuen fitxa R6015KNX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FM
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 6.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 60W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak R6015KNXTR
R6015KNXTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 15A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220FM Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)