VA1206K201R040
KEMETKEMET
VA1206K201R040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VA1206K201R040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 200A 1206
Fitxak: VA1206K201R040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VA1206K201R040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VA1206K201R040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 68V 200A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1037431 pcs Datuen fitxa VA1206K201R040.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.2J Deskribapen zehatza 68V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 200A