VA1206K201R030
KEMETKEMET
VA1206K201R030 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VA1206K201R030
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 47V 200A 1206
Fitxak: VA1206K201R030.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
VA1206K201R030ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VA1206K201R030 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 47V 200A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 192949 pcs Datuen fitxa VA1206K201R030.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 47V Varistor tentsioa (min) 42.3V
Varistor Tentsioa (Max) 51.7V Series Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 399-13747-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 34V
Gehienezko AC bolumena 30V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.0J Deskribapen zehatza 47V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 200A Edukiera @ maiztasuna 530pF @ 1kHz