VA1210K401R040
KEMETKEMET
VA1210K401R040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VA1210K401R040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 68V 400A 1210
Fitxak: VA1210K401R040.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VA1210K401R040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VA1210K401R040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 68V 400A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 577723 pcs Datuen fitxa VA1210K401R040.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 68V Varistor tentsioa (min) 61.2V
Varistor Tentsioa (Max) 74.8V Series Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 56V
Gehienezko AC bolumena 40V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 2.6J Deskribapen zehatza 68V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Oraina - Surge 400A