VA1206K201R014
KEMETKEMET
VA1206K201R014 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VA1206K201R014
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 24V 200A 1206
Fitxak: VA1206K201R014.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VA1206K201R014ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VA1206K201R014 fabrikatzailea KEMET
deskribapena VARISTOR 24V 200A 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 951390 pcs Datuen fitxa VA1206K201R014.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 24V Varistor tentsioa (min) 21.6V
Varistor Tentsioa (Max) 26.4V Series Automotive, AEC-Q200, VA
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Gehienezko DC aldietan 16V
Gehienezko AC bolumena 14V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia 0.60J Deskribapen zehatza 24V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Oraina - Surge 200A