ESU336M450AM7AA
KEMETKEMET
ESU336M450AM7AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESU336M450AM7AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 450V THRU HOLE
Fitxak: ESU336M450AM7AA.pdf
  • Mezua
ESU336M450AM7AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESU336M450AM7AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 450V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58745 pcs Datuen fitxa ESU336M450AM7AA.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series ESU Ripple Current @ maiztasuna baxua 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 560mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-15755
SU336M450AM7AAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF