ESU107M200AM7AA
KEMETKEMET
ESU107M200AM7AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESU107M200AM7AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 200V T/H
Fitxak: ESU107M200AM7AA.pdf
  • Mezua
ESU107M200AM7AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESU107M200AM7AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 200V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73951 pcs Datuen fitxa ESU107M200AM7AA.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series ESU Ripple Current @ maiztasuna baxua 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.12A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-15753
SU107M200AM7AAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF