ESU106M350AH4AA
KEMETKEMET
ESU106M350AH4AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESU106M350AH4AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
Fitxak: ESU106M350AH4AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ESU106M350AH4AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESU106M350AH4AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147745 pcs Datuen fitxa ESU106M350AH4AA.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series ESU Ripple Current @ maiztasuna baxua 175mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 350mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-15750
SU106M350AH4AAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 10µF