ESU107M160AL4AA
KEMETKEMET
ESU107M160AL4AA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESU107M160AL4AA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 160V T/H
Fitxak: ESU107M160AL4AA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ESU107M160AL4AAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESU107M160AL4AA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 160V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107374 pcs Datuen fitxa ESU107M160AL4AA.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia (13.00mm)
Series ESU Ripple Current @ maiztasuna baxua 485mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 970mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 399-15752
SU107M160AL4AAKPLP
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 12000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 100µF