EEV337M035A9PAA
KEMETKEMET
EEV337M035A9PAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV337M035A9PAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV337M035A9PAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EEV337M035A9PAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV337M035A9PAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 295703 pcs Datuen fitxa EEV337M035A9PAA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series EEV Ripple Current @ maiztasuna baxua 595mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 850mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 399-6715-2
EV337M035A9PAAKPLP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 80 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose