EEV475M035A9BAA
KEMETKEMET
EEV475M035A9BAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV475M035A9BAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Fitxak: EEV475M035A9BAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
EEV475M035A9BAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV475M035A9BAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1504753 pcs Datuen fitxa EEV475M035A9BAA.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series EEV Ripple Current @ maiztasuna baxua 63mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Beste izenak EV475M035A9BAAKPLP Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 1.93 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4.7µF