EEV337M010S9MAA
KEMETKEMET
EEV337M010S9MAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV337M010S9MAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Fitxak: EEV337M010S9MAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
EEV337M010S9MAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV337M010S9MAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 603464 pcs Datuen fitxa EEV337M010S9MAA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EEV Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
balorazio AEC-Q200 polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 160 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive