EEV337M025A9LAA
KEMETKEMET
EEV337M025A9LAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EEV337M025A9LAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: EEV337M025A9LAA.pdf
  • Mezua
EEV337M025A9LAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EEV337M025A9LAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6213 pcs Datuen fitxa EEV337M025A9LAA.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series EEV balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 399-6713-2
EV337M025A9LAAKPLP
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF