ALC10A121CC550
KEMETKEMET
ALC10A121CC550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALC10A121CC550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 550V SNAP-IN
Fitxak: ALC10A121CC550.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ALC10A121CC550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALC10A121CC550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 550V SNAP-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8442 pcs Datuen fitxa ALC10A121CC550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series ALC10 Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.14A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.86A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-12012
A521DE121M550A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 2.506 Ohms Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.874 Ohm @ 100Hz Deskribapen zehatza 120µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.874 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose