ALC10A102EP550
KEMETKEMET
ALC10A102EP550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALC10A102EP550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 550V SNAP-IN
Fitxak: ALC10A102EP550.pdf
  • Mezua
ALC10A102EP550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALC10A102EP550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 550V SNAP-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2426 pcs Datuen fitxa ALC10A102EP550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALC10 Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.86A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.59A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-12020
A521HW102M550A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 308 mOhms Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 352 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1000µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 352 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose