ALC10A103DC040
KEMETKEMET
ALC10A103DC040 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALC10A103DC040
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 40V SNAP
Fitxak: ALC10A103DC040.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ALC10A103DC040ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALC10A103DC040 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 40V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12336 pcs Datuen fitxa ALC10A103DC040.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALC10 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.69A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.01A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-5656
A521EE103M040A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 71 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 86 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 10000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 86 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose