ALC10A102DF250
KEMETKEMET
ALC10A102DF250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALC10A102DF250
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Fitxak: ALC10A102DF250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ALC10A102DF250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALC10A102DF250 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7972 pcs Datuen fitxa ALC10A102DF250.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALC10 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.26A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.75A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-5660
A521EH102M250A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 106 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 163 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 1000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 163 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose