688LBA035M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBA035M2CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 688LBA035M2CD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Fitxak: 688LBA035M2CD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
688LBA035M2CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 688LBA035M2CD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20888 pcs Datuen fitxa 688LBA035M2CD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.01A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.7625A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 1572-1173
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 97.52 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 97.52 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF