688LBA080M2EG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBA080M2EG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 688LBA080M2EG
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 688LBA080M2EG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
688LBA080M2EGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 688LBA080M2EG fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25856 pcs Datuen fitxa 688LBA080M2EG.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.8A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60.95 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60.95 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose