688LBA050M2ED
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBA050M2ED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 688LBA050M2ED
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Fitxak: 688LBA050M2ED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
688LBA050M2EDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 688LBA050M2ED fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18738 pcs Datuen fitxa 688LBA050M2ED.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.73A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.6625A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 1572-1516
688LBA050M2ED-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 85.33 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85.33 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF