688LBA025M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
688LBA025M2CC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 688LBA025M2CC
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Fitxak: 688LBA025M2CC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
688LBA025M2CCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 688LBA025M2CC fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37045 pcs Datuen fitxa 688LBA025M2CC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.55A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.1875A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 1572-1513
688LBA025M2CC-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 109.71 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 109.71 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF