476TLS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476TLS050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476TLS050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL
Fitxak: 476TLS050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
476TLS050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476TLS050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 50V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 285984 pcs Datuen fitxa 476TLS050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Series TLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 155mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.527 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.527 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF