476SVL025MEL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SVL025MEL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476SVL025MEL
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Fitxak: 476SVL025MEL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
476SVL025MELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476SVL025MEL fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 934082 pcs Datuen fitxa 476SVL025MEL.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SVL Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 97.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.307" (7.80mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.64 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5.64 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose