476TLS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476TLS016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476TLS016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V AXIAL
Fitxak: 476TLS016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
476TLS016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476TLS016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 16V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 590671 pcs Datuen fitxa 476TLS016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia x 0.512" L (6.30mm x 13.00mm)
Series TLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 100mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.644 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 5.644 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 47µF