476SVL050MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SVL050MFE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 476SVL050MFE
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 20V SMD
Fitxak: 476SVL050MFE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
476SVL050MFEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 476SVL050MFE fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 20V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 604365 pcs Datuen fitxa 476SVL050MFE.pdf
Tentsioaren balioa 20V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series SVL Ripple Current @ maiztasuna baxua 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 142.5mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.23 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.23 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose