338KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338KXM025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 338KXM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 25V T/H
Fitxak: 338KXM025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
338KXM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 338KXM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166369 pcs Datuen fitxa 338KXM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.265A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.02A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 54 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70.3 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 70.3 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF