338LBA050M2BD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338LBA050M2BD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 338LBA050M2BD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Fitxak: 338LBA050M2BD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
338LBA050M2BDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 338LBA050M2BD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50374 pcs Datuen fitxa 338LBA050M2BD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 175.83 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 175.83 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose