338KXM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338KXM016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 338KXM016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V T/H
Fitxak: 338KXM016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
338KXM016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 338KXM016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 309903 pcs Datuen fitxa 338KXM016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.363A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 39 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 80.4 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 80.4 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF