338HSM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 338HSM016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V T/H
Fitxak: 338HSM016M.pdf
  • Mezua
338HSM016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 338HSM016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4011 pcs Datuen fitxa 338HSM016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.6625A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 111 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 111 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose