227HSM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227HSM063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V THRU HOLE
Fitxak: 227HSM063M.pdf
  • Mezua
227HSM063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227HSM063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5959 pcs Datuen fitxa 227HSM063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 450mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 754 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose