227HSM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227HSM025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE
Fitxak: 227HSM025M.pdf
  • Mezua
227HSM025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227HSM025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 25V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4981 pcs Datuen fitxa 227HSM025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series HSM Ripple Current @ maiztasuna baxua 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 264mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.055 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.055 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
227DCR2R3SNI
227DCR2R3SNI
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP 220F -20%, +50% 2.3V T/H
Stockean: 8918 pcs
Deskarga: 227DCR2R3SNI.pdf
RFQ
227HSM050M
227HSM050M
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
Stockean: 6130 pcs
Deskarga: 227HSM050M.pdf
RFQ
227D
227D
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
Deskarga: 227D.pdf
227KBM050M
227KBM050M
Deskarga: 227KBM050M.pdf
227HSM010M
227HSM010M
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Deskarga: 227HSM010M.pdf
227F
227F
Deskarga: 227F.pdf